BLOGGenelHABER

2024’te Vizyona Girecek En İyi Filmler

2024’te vizyona girecek filmlerden bazılarını sizin için listeledik. Film dünyası her yıl birçok heyecan verici yapımı izleyicilerle buluşturarak sinemaseverleri büyülemeye devam ediyor. 2024 de bu heyecan verici filmlerin olduğu bir yıl olacak gibi görünüyor. İşte, 2024’te vizyona girecek en iyi filmlerden bazıları:

Joker: Folie à Deux

Yönetmenliğini Todd Phillips’in yaptığı ve Joaquin Phoenix’in başrolünde yer aldığı Joker: Folie à Deux adlı devam filmi 4 Ekim’de sinemalarda. Filmde sürpriz bir isim de karşımıza çıkıyor. Bu devam filminde Lady Gaga’yı beyaz perdede izleyeceğiz.

Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki

Ödüllü film yapımcısı Denis Villeneuve, Frank Herbert’ın ünlü romanı Dune’un bir sonraki bölümü olan “Dune: Bölüm İki”yle efsaneye devam ediyor.  Dune 2 filminde, Paul Atreides (Timothée Chalamet) Arrakis gezegeni için mücadeleye devam ediyor ve Fremen halkının liderliğini üstleniyor. Paul, Harkonnen ailesinin saldırısından kurtulduktan sonra, Fremenlerle birlikte yaşamaya başlar. Fremenlerin yardımıyla, Arrakis’in kontrolüne yeniden sahip olmak ve evrenin kaderini değiştirmek için mücadele eder. 

Lord of the Rings: The War of the Rohirrim, Peter Jackson’ın Yüzükler Efendisi Üçlemesi’nin ikinci filmi İki Kule’de, epik Borukent Savaşı’na ev sahipliği yapan Miğfer Dibi’nin tarihini ve Rohan Kralı Helm Hammerhand’ın kanlı dönemini odağına alacak. Anime, Yüzük Savaşı’ndan yaklaşık 200 yıl öncesinde geçecek.

2024'te Vizyona Girecek En İyi Filmler

Godzilla x Kong: The New Empire

2024’te vizyona girecek filmelrden biri de Godzilla x Kong: The New Empire. Kudretli Kong ve korkunç Godzilla, insan dünyasında gizlenen ve hem kendi türlerinin hem de insanlığın varoluşunu tehdit eden devasa ölümcül bir tehdide karşı birlikte savaşmak zorundadır.

A Quiet Place: Day One

Bu sefer Michael Sarnoski’nin yönetmen koltuğuna oturacağı filmde Lupita Nyong’o, Joseph Quinn, Alex Wolff, Djimon Hounsou, Denis O’Hare yer alacak. Serinin üçüncü filmi 8 Mart’ta izleyiciyle buluşacak.

Diğer yazılarımızı okumak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir