DİZİ

Benim Tuhaf Ailem – Gain Dizi Önerisi

Benim Tuhaf Ailem Gain platformunda yayınlanan mini komedi dizilerinden biridir. Dizi, Martin ve Julie adında evli, iki çocuklu bir çiftin evlilik hayatına odaklanıyor. 

Benim Tuhaf Ailem – Les Beaux Malaises

Benim Tuhaf Ailem dizisinin orijinal ismi Les Beaux Malaises şeklindedir. Fransızca dilinde olan dizinin oyuncu kadrosunda Martin Matte (Martin) ve Julie LeBreton (Julie) yer alıyor. Başroldeki Martin adlı oyuncu aynı zamanda dizinin yaratıcısıdır.

Ortalama 25 dakikalık 34 bölümden oluşan dizi, 2014-2017 yılları arasında yayınlanmıştır. Gain medya bize bu diziyi Türkçe altyazı ve iyi bir görüntü kalitesi ile ücretsiz olarak sunuyor.

Benim Tuhaf Ailem Dizi Konusu

Martin ve Julie, arkadaşlarının tavsiyesi üzerine çift terapisine giderek evliliklerine dair birçok detayı fark edeceklerdir. Önceleri görmezden geldikleri şeyler üzerine düşünecekler ve ilişkilerini şekillendirmeye başlayacaklar. Dizide, çiftlerin çocukları ile olan diyalogları da ilgi çekici ve komik boyutlara ulaşıyor.

Kısacası; Benim Tuhaf Ailem dizisi Gain ‘de keyifle izleyebileceğiniz dizilerin başında geliyor. Fazla vaktinizi almayacak bu diziye bir şans verebilirsiniz!

Gain Ücretsiz Mi ?

Benim Tuhaf Ailem Gain

Gain platformu henüz çok yeni ve şimdilik ücretsiz olarak hizmet veriyor. İlerleyen zamanlarda belirli ölçülerde ufak bir ücretlendirme olacak. O zamana kadar çok sayıda içeriği ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Ancak ücretlendirme olduğunda da uygun fiyatlı olacağı için rahatlıkla uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gain ‘e Nereden Ulaşabilirim?

Uygulamaya Apple Store ve Google Play üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygulama kuruluşu itibariyle mobil olarak hizmet vermeyi amaçlıyor. İçerik sürelerinin de kısa oluşuyla insanların hayatından vakit çalmadan sadece bir nefes aldırmak isteyen, minimal bir uygulamadır.

Gain’de belgesel, eğlence programları, kısa filmler gibi daha birçok içeriğe ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Orijinal içerikleriyle de oldukça dikkat çeken bu platformda kısa zaman dilimlerinde bile izleyecek bir şeyler bulabilirsiniz. Gain medya hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bu yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir