HABER

Sıcak Kafa – Netflix Yapımı Distopik Türk Dizisi

Sıcak Kafa dizisinden ilk fragman geldi! Netflix Türkiye’nin ilk distopik dizisi olan Sıcak Kafa, 2 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak. Afşin Kum’un aynı adlı romanından uyarlanan dizinin yönetmen koltuğunda Mert Baykal ve Umur Turagay oturuyor. Senaryosunu Mert Baykal, Müjgan Ferhan Şensoy, Zafer Külünk ve Gökhan Şeker’in kaleme aldığı dizinin başrollerinde Osman Sonant, Hazal Subaşı ve Şevket Çoruh’un yer alıyor. Dizide Haluk Bilginer  ve Goncca Vuslateri gibi değerli oyuncular da yer alıyor.

Sıcak Kafa Dizi Konusu “İletişim Yoluyla Yayılan Bir Salgın”

Kitabı okuyanlar konuya hakim olsa da okumayanlar için biraz bu distopik dünyadan bahsedelim. Konuşarak bulaşan delilik salgınından kurtulan sadece tek bir kişi vardır. Bu kişi, Osman Sonant’ın canlandırdığı eski bir dilbilimci olan Murat Siyavuş’tur. Murat bu durumu herkesten saklamaya çalışsa da bir şekilde ortaya çıkar ve onu aramaya başlarlar. Bunun üzerine Murat artık saklandığı güvenli bölgeden çıkar ve bu gizemli durumun peşine düşer.

Sıcak Kafa Netflix Dizi Fragmanı

Sıcak Kafa dizisinin fragmanı heyecan verici olsa da diyaloglar çok tatmin edici durmuyor. Yine de konusu itibariyle merak uyandırıcı, başarılı oyuncu kadrosuyla da seyircileri kendine çekecek gibi… Distopik yapımlara merakı olan kişiler mutlaka bir şans vermeli.

İşte Netflix’in Distopik dizisinden fragmanlar;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir