HABER

50M2 Dizisi 27 Ocak’ta Netflix’te Başlıyor

50m2 dizisi 27 Ocak’ta dijital dizi film platformu olan Netflix’te yayınlanacak. Senaryosunu Burak Aksak’ın yazdığı dizinin yönetmenliğini Selçuk Aydemir yapıyor. Başrolde Engin Özdemir ve  Aybüke Pusat’ın yer aldığı dizi henüz yayınlanmadığı halde büyük bir kitleye ulaşmayı başardı. Sosyal medyada hakkında sıkça paylaşım yapılan dizinin yayın günü heyecanla bekleniyor.

50M2 Dizi Konusu

Netflix Türkiye orijinal yerli yapımı olan 50m2 dizisinde Engin Özdemir, Gölge adında karanlık bir adamı canlandırıyor. Gölge, gizemli bir tetikçidir ve çok güvendiği, babası gibi gördüğü birinin ihanetine  uğramasıyla hayatı tamamen değişir. Bu ihanet sonrası kaçmak zorunda kalan Gölge, hiç bilmediği bir mahallede 50 metrekarelik bir terzi dükkanına saklanır. İşte bu 50 metrekarelik alan, onun hayatını değiştirecek olan yerdir.

Gölge’yi terzi dükkanında gören mahalleli, yakın zamanda vefat eden terzinin oğlu zanneder. Bunun üzerine Gölge, terzinin oğlu gibi orada varlığını sürdürme kararı alır ve farklı bir kimliğe bürünür. Netflix Türkiye’nin yayınladığı tanıtım fragmanı açıklamasında yer alan “Biraz kan. Biraz yeşil smoothie.” yazısından da anlayacağımız üzere kara komedi türünde heyecanlı ve karanlık bir dizi bizi bekliyor.

Dizi ve filmler hakkında güncel yazılarımıza ulaşmak isterseniz haber sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir