HABER

Euphoria İkinci Sezon Ne Zaman Başlayacak

Euphoria ikinci sezon için yeni bir haber geldi! Dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini yapan Sam Levinson yeni Netflix filmi “Malcolm & Marie”yi tanıtmak için IndieWire’ın Filmmaker Toolkit podcast’inde bu hafta yaptığı röportajda, planın “mart ayında” çekimlere başlamak olduğunu belirtti.

Euphoria İkinci Sezon Hakkında

Euphoria ikinci sezon için çekim tarihi mart 2020 olarak belirlenmişti ancak pandemi sebebiyle çekimler 1 yıl kadar ertelenmiş oldu. Levinson, planlarının çekimleri bu yıl içerisinde tamamlamak ve aralık ayına kadar bölümleri HBO kanalında yayınlamak olduğunu söylüyor. Tabii günümüz koşullarında hala salgın söz konusu olduğu için çekimlerde aksaklık yaşanması muhtemel görünüyor.

En azından şimdilik Euphoria ikinci sezon için planların 2021 yılında çekimleri tamamlamak olduğunu biliyoruz. Bu bekleme aşamasında Euphoria sevenlerini sevindirecek iki özel bölüm yayınlandı. Biraz onlardan bahsedelim;

Euphoria Özel Bölümler

Euphoria İkinci Sezon Ne Zaman Başlayacak

Euphoria dizisi, ikinci sezondan bağımsız iki özel bölüm yayınlayarak seyircileri bu bekleme sürecinde biraz da olsa heyecanlandırdı. Özel bölümlerin ilkinde Zendaya’nın canlandırdığı Rue karakterine odaklanan bir senaryo tasarlanmış. Rue’nin madde bağımlılığı üzerine uzun diyaloglardan oluşan bu bölümde topluma dair sosyal eleştirilere de yer veriliyor. Akış olarak durağan olsa da metin açısında dolu bir bölüm hazırlanmış.

Euphoria İkinci Sezon Ne Zaman Başlayacak

24 Ocak tarihinde yayınlanan ikinci bölümde ise Hunter Schafer’in canlandırdığı Jules karakterine odaklanılıyor. Aslında çekimlerin ertelenmesi sebebi ile yayınlanan Euphoria özel bölümleri, karakterleri daha yakından tanımamız için güzel oldu diyebiliriz. Dizide çok fazla karakterin hayatına kısa kısa değinildiği için bu durum izleyicide iki ana karakteri daha fazla tanıma isteği uyandıyordu.

Euphoria özel bölümlere Bein Connect üzerinden ulaşabilirsiniz. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir