HABER

Netflix’in Yerli Yapımı Azizler Filminin Fragmanı Yayınlandı

Azizler, yönetmenliğini Taylan Biraderler’in yaptığı ve Netflix bünyesinde yer alacak yepyeni bir film! Senaryosu, Bir Başkadır dizisi ile büyük çıkış yapan Berkun Oya’ya ait olan film 8 Ocakta Netflix’te gösterime girecek.  Başroldeki Aziz karakterini Engin Günaydın’ın canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Fatih Artman, İrem Sak gibi başarılı isimler yer alıyor.

Azizler Film Konusu

Azizler filminde Aziz adında bir adamın monoton, sıkıcı bir hayatın içinde savruluşunu izleyeceğiz. Bu monotonlukta filme renk katacak birtakım olaylar silsilesi ile eğlenceli ve düşündürücü sahneler yer alıyor. Hayallerinden uzak bir işte çalışan Aziz’in kendine vakit ayıracak başka bir hayatı arzulamasıyla filmin seyri değişiyor. Arzuladığı hayat için yalan ve risk dolu bir hayatın içine dahil oluyor.

Azizler

Fragmandan anladığımız kadarıyla farklı karakterlerin hayatlarına da değinen dolu dolu bir film geliyor. Film, Engin Günaydın ve Haluk Bilginer’in usta oyunculukları ile Netflix listelerinde kendine iyi bir yer edinecek gibi duruyor.

Fragman

Film incelemelerimizi okumak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir