HABER

Doğu Demirkol ‘un Yeni Dizisi Doğu’dan İlk Teaser Geldi!

Doğu Demirkol ‘un BluTv‘de yayınlanacak olan “Doğu” dizisinin tanıtım videosu yayınlandı! Doğu, kısa sürede büyük bir kitleye ulaşarak adeta bizden biri olan yetenekli komedyenin kendi hayat hikayesini anlattığı bir dizi olacak. 

Başrolünde Doğu Demirkol ‘un oynadığı dizinin yönetmen koltuğunda da kendisi yer alıyor. Senaryoyu ise Murat Özsoy ile birlikte kaleme alıyor. Dizi, Doğu’nun okulda ve komedyen olma yolunda yaşadığı olayları renkli bir biçimde ekrana taşıyor.

Doğu Demirkol ‘un Hikayesi

Doğu Demirkol, İstanbul Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünde okuyan ama hayalleri ve hedefleri bambaşka olan zeki bir gençtir. Komedyenlik hayatına atılımı ile okuduğu okuldan iyice uzaklaşan Doğu, okulda 7. senesine başlamaktadır. E haliyle artık mezun olma inancı da tükenmek üzeredir. Düşünün, ailenizin zoruyla gittiğiniz üniversitede yedinci yılınıza giriyorsunuz. Bir de kendi hayallerinizin peşinden gidip komedyen oluyorsunuz… İşte Doğu Demirkol’un hayatı bu ikilem arasında kalıyor.

Doğu’nun mezun olup kurtulmak istediği bir okul varken hayallerine tamamen odaklanması mümkün değil. Peki sahne sanatları ile hiç alakası olmayan bir bölümde, hocalar onu nasıl anlayabilir? Doğu dizisinin ilk tanıtım filminden anlayacağınız üzere Doğu’nun mezun olma çabaları dikkate alınmayacak. Dizide, komedyenin üzerine yük olan bölümden kurtulma çabalarını izlerken kendine yakışır üslubu ile komediden de nasibimizi alacağız. Sadece okul hayatı değil komedyen olma yolundaki serüvenleri de tüm gerçekliği ile bizleri bekliyor olacak.

Doğu Dizisi Tanıtım Videosu;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir