BLOG

Yılbaşı Gecesi İzlenecek 5 Noel Filmi Önerisi

Yılbaşı gecesi içinizi ısıtacak 5 Noel filmi önerisi ile sizlerleyiz! Karantina günlerinde yılbaşını evde sevdikleriyle dizi, film izleyerek geçirecek olanlar için küçük bir liste hazırladık. Noel temalı filmlerden dilediğinizi seçip izlemeye başlayabilirsiniz. Haydi önerilere geçelim;

1) Grinç (2000)

Yılbaşı Gecesi İzlenecek 5 Noel Filmi Önerisi

Grinç, Ron Howard tarafından Dr Seuss’ın çocuk klasiği romanından uyarlanan bir Noel filmdir. Filmdeki Grinç karakterini Jim Carrey canladırıyor. Whoville kasabası Noel için heyecanla hazırlıklarını sürdürürken Crumpit Dağı’nın tepesinden bakan Grinch ise Noel’den nefret etmektedir. Noel’e hazırlık yapan bu insanların planlarını bozmak için elinden geleni yapacaktır.

2) Last Christmas – Bir Şans Daha (2019)

Yılbaşı Gecesi İzlenecek 5 Noel Filmi Önerisi

Bir Şans Daha, Noel zamanı yolları kesişen Kate ve Tom’un aşk hikayesini konu edinen, romantik komedi filmidir.  Hayatında sürekli yanlış kararlar alan Kate, elf rolünü üstlendiği bir Noel dükkanında çalışırken Tom ile tanışır. Tom hiç beklenmedik bir zamanda Kate’in hayatına dahil olarak genç kadının dünyasının bambaşka bir hal almasına neden olur. Noel temalı ve içinizi ısıtacak sıcacık bir aşk hikayesi…

3) Deck The Halls (2006)

Yılbaşı Gecesi İzlenecek 5 Noel Filmi Önerisi

Deck The Halls, iki komşu arasında başlayan tatlı bir rekabeti konu ediniyor. Bu rekabet tabii ki en iyi Noel süslemesi için yaşanıyor! Noel tatilinde en iyi, en gösterişli eve sahip olmak için kıyasıya yarışan iki ailenin eğlenceli hikayesine dahil olmak istemez misiniz? Yılbaşı gecenize renk katacak bu Amerikan komedi filmine bir şans vermelisiniz!

4) The Holiday Calendar – Tatil Takvimi (2018)

The Holiday Calender, genç bir kadının Noel’de aldığı bir hediye ile hayatının değişmesini konu alıyor. Büyükbabasının hediye ettiği antika bir Noel takviminde, her gün için küçük hediyeler vardır. Büyükannesinden miras kalan bu hediye, genç kadını gelecekteki gerçek aşkına götürecek olağanüstü güçlere sahiptir. Aşk ve komedinin harmanlandığı film, yılbaşı gecesi için ideal bir Noel filmi önerisi!

5) Happiest Season – En Mutlu Sezon (2020)

Happiest Season, kız arkadaşına evlenme teklifi etmeyi planlayan genç bir kadını konu alıyor. Kız arkadaşı her yıl Noel’de ailesi ile bir araya geliyor ve bunu bilen genç kadın, bu özel günde evlilik teklifi etmeyi planlar. Ancak bilmediği bir şey vardır; kız arkadaşının ailesi muhafazakardır ve kızlarının lezbiyen olduğunu bilmiyorlardır. Romantik ve komedi türünde yer alan bu film, yılbaşı için izlenebilecek keyifli bir Noel filmi önerisi!

 

Diğer film önerilerimizi görmek isterseniz sayfamızı ziyarete edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir